BARTEK Mini First Steps - Pierwsze buciki dla malucha
Pierwsze buty naszego dziecka to nie lada wyzwanie powinny one bowiem posiadać wiele cech, które będą miały realny wpływ na prawidłowe ułożenie stopy i  komfort chodzenia. Nasze pierwsze buciki do chodzenia pochodzą z kolekcji marki Bartek Mini First Steps, stworzonej specjalnie dla maluchów stawiających swoje pierwsze kroki. Co mnie przekonało żeby spróbować to przede wszystkim tradycja, doświadczenie i zaufanie jakim darzę tę markę.

Buciki z kolekcji Mini First Steps, to buciki stworzone specjalnie dla dzieci, które dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki. Warto wówczas zadbać o prawidłowe ustawienie pilnować aby stópka nie uciekała w koślawość. Jeśli dziecko nauczy się stawiać kroki w ten sposób będzie dużo trudniej wyeliminować  już raz utarty wzorzec. Buty, powstały przy wsparciu antropologów i lekarzy ortopedii. Cechują się wyjątkową elastycznością, która zapewnia stopom najwyższy komfort noszenia. Elastyczność ta uzyskana jest dzięki użyciu miękkich skór, oraz podeszwy z ultra miękkiej pianki.


W bucikach Bartek, mamy gwarancję utrzymania stópki w stabilnej pozycji, która jednocześnie w żaden sposób nie ogranicza ruchów. W butach Mini First Steps zastosowano specjalne usztywnione zakładki termoplastyczne. Profilowana wyściółka utrzymuje stopę w naturalnej pozycji. Cenię sobie także dość dużą rozpiętość regulacji szerokości bucika poprzez paski rzepowe lub sznurowadła. Dzięki temu bez problemu możemy dopasować bucik do stopy dziecka. 

Buciki Bartek Mini First Steps, to doskonały wybór przejściowe trzewiki są ultra elastyczne mogę wyginać je w każdą stronę, co jest bardzo istotne dla pracy stopy. Miękka skóra, zapewnia największy komfort stopom. Sama od lat nosze wyłącznie skórzane obuwie. Stopa jest trzymana w stabilnej pozycji, a kołnierz wypełniony pianką amortyzuje kontakt z krawędzią buta. Dla pierwszych dość nieporadnych kroków ta stabilność i miękkość podeszwy jest kluczowa. Stopa musi czuć całe podłoże, aby prawidłowo się ułożyć. W tych butach mam gwarancję, że stopa jest odpowiednio ułożona. Jeśli coś może być lepsze niż bosa stopa- to odpowiednio dobrane obuwie! Poza tym wizualnie te buty także prezentują się pięknie. 
 

15 komentarzy:

 1. Bartek produkuje porządne buciki. Też zawsze wybieramy tę markę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale urocze butki :) Igorek cudny <3

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas ortopeda kazał jak najdłużej chodzić boso bez bucików, albo mieć takie miękkie szmaciaki, podobno noga wtedy samodzielnie się wykształca

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne buciki. Ta firma jest bardzo dobra.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bartek to jakość w sama w sobie. Kosztują niestety nie mało, ale tu chodzi o zdrowe stópki dziecka. Na tym nie warto oszczędzać. Piękne fasony wybrałaś! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, to prawda cena jest dosyć wysoka, ale uważam, że inwestycja w zdrowie/prawidłową postawę i chód dziecka jest ważniejsza

   Usuń
 6. Super wpis dla mam! Widać że buciki są porządne:)
  https://redamancyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Też kupuję buty od Bartka. Tylko moje dziecko ma strasznie wysokie podbicie

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsze buciki do nauki chodzenia są niezwykle ważne. Sama pamiętam ile się takich odpowiednich naszukałam. Bartek buty dobrze mi znane, chociaż obecnie już nie kupuję, bo syn ma inne upodobania.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Do połowy pełna... , Blogger