Zestaw prezentowy a może karta podarunkowa? Jaki prezent najlepiej wybrać? | NOTINO

 


Święta tuż, tuż... Jestem ciekawa czy macie przygotowane już wszystkie prezenty? Szczerze przyznam, że mnie brakuje jeszcze kilku. Ale mam już pomysł więc pozostała tylko kwestia realizacji zamówienia. I właśnie dla osób, które nie mają jeszcze prezentów, albo co gorsza pomysłu, przygotowałam ten wpis. Mam nadzieję, że komuś pomoże i sprawi, że będziecie mieli mniej stresów w przedświątecznej gonitwie. 
Zestaw Prezentowy NotinoMam dwa sprawdzone pomysły, które sprawdzą się zarówno w przypadku obdarowywania najbliższych, przyjaciół, dziadków, koleżanek z pracy, czy osób nam nieco dalszych. Nie ma bowiem nic bardziej stresującego niż nerwowe bieganie po galerii handlowej i szukanie prezentu na ostatnią chwilę. Dlatego polecam Wam znacznie wygodniejsze rozwiązanie. Usiądź przed komputerem, przygotuj sobie coś do picia i zamów prezenty online. W mojej ulubionej perfumerii znajdziecie tysiące inspiracji na prezenty świąteczne. 
Zestaw Prezentowy Notino
ZESTAWY PREZENTOWE 

To idealne rozwiązanie dla każdego! W Notino znajdziecie ogromny wybór gotowych, eleganckich zestawów, które genialnie sprawdzają się w roli prezentu! Dla kobiety, dla mężczyzny, coś dla zdrowia, seniorów i do domu. Zestawy prezentowe są eleganckie, przemyślane i zawsze cieszą każdego. Sprawdziłam to na przestrzeni lat. Uważam, że taki zestaw to zawsze udany prezent. Jeśli znamy choć troszkę osobę do której ma trafić takie pudełko sukces gwarantowany. Możemy wybierać między perfumami, kosmetykami, świecami, a nawet zestawem witamin. 

Zestaw Prezentowy Notino

Zestaw Prezentowy Notino
Zestaw Prezentowy Notino
KARTA PODARUNKOWA

To klasyka gatunku i jeden z bezpieczniejszych prezentów, idealny jeśli nie znamy danej osoby zbyt dobrze, lub kiedy ta osoba przysłowiowo ma wszystko. Wówczas kupienie czegoś co się nie zdubluje lub przypadnie do gustu maleje. Warto opowiedzieć się za bezpieczną opcją jaką jest właśnie karta podarunkowa. Niejednokrotnie sięgałam po to rozwiązanie, które jest bezpieczne i eleganckie. W perfumerii Notino, mamy możliwość wybrania kilkunastu grafik, które można dopasować do płci czy okazji. To najszybszy sposób na udany prezent, ponieważ otrzymujemy kartę mailowo, kilka minut po złożeniu zamówienia. Możecie być zatem spokojni, zdążycie na czas! Możemy również wybrać kwotę, którą można wykorzystać na zakupy (od 100-400) Karta upoważnia do zakupów przez okres 12 miesięcy od daty jej wystawienia. 

Karta podarunkowa Notino

Karta podarunkowa NotinoJestem bardzo ciekawa, za którą opcją się opowiecie? Wybrany i spersonalizowany zestaw prezentowy z ulubionymi produktami lub takimi, które według Was warto odkryć?! Czy bezpieczna karta podarunkowa, którą można wykorzystać na dowolne produkty przez okres 12 miesięcy? Przyznam, że dla bliskich wybieram zestawy, a dla dalszych osób zdecydowanie opowiadam się za bezpieczniejszą opcją jaką jest wspomniana karta podarunkowa!

Kochani! Życzę Wam zdrowych, rodzinnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia <3


7 komentarzy:

 1. Kupienie prezentu dla bliskiej osoby nie jest prostą sprawą, a karta podarunkowa rozwiązuje ten problem. Zdecydowanie wybieram tą bezpieczną opcję i osoba obdarowana sama wybiera wymarzony kosmetyk.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już mam praktycznie kupione wszystkie prezenty. Ale świece to zawsze dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie ucieszyłoby jedno i drugie 😀a tak serio to w tym roku stawiam na zestawy prezentowe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem fanką dawania kart podarunkowych. Taki prezent aż krzyczy, ze nie mielismy pomysłu na coś dla drugiej osoby.
  Warto jest się wysiliści i podarować jednak coś materialnego....

  Od siebie polecam zajrzeć sobie na stronę
  https://www.obrazkiblondynki.pl/profesjonalne-kosmetyki-do-pielegnacji-jak-dbac-o-skore/

  Jest tutaj przegląd dobrych kosmetyków, które warto jest podarować drugiej osobie.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Do połowy pełna... , Blogger